Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Ονομαστικό ρεύμα: | 1-50Α | Επίπεδο IP: | IP65 - IP68 |
|---|---|---|---|
| Υλικό επαφής: | Χαλκός | Υλικό στέγασης: | Νάιλον |
| Γένος: | Άνδρας/Γυναίκα | Σχήμα: | Κύκλος, επίπεδος |
| Brand | Bett |
|---|---|
| Scope of Application | The LED industry, marine, terrestrial heat, street lamp, aquaculture, laser, lighting, furniture, screens and so on |
| Types | Waterproof plug/waterproof connectors/Multi-split waterproof plug/nylon waterproof plug/fabricated waterproof plug |
| Interface Type | AC/DC |
| Shape | Round/flat look |
| Process | Stamping/welding/injection molding |
| Feature | Waterproof |
| Contact Material | Pure phosphor copper |
| Joint Material | PVC/PBT/PA66 / PC + ABS |
| Core Number | 2-12 core |
| Pin Number | 2-12 needle |
| Line Length | Any (mm) |
| Form | Socket, plug stamping or injection after welding |
| Rated Voltage | 24 V DC / AC 110 V, 220 V |
| Current Rating | 1-50A |
| Breakdown Voltage | 1500 V or higher (special requirements should be mentioned in advance) |
| Working Temperature | -40 ~ 105 °C |
| Protection Grade | IP65 - IP68 (other requirements available, please specify when ordering) |
| Wire Materials | PVC, rubber, silicone, PE and so on, other materials available upon request; routine use GB RVV sheath wire |
| Certification | Available with CCC, VDE, UL, ROHS, SGS and other certifications as per customer requirements |
| Appearance Color | Black, white, transparent, etc |
| Standard Product Details | Joint made of PVC; wire type: CCC certified GB RVV sheath line; regular length: 200 mm; custom design and manufacturing available according to customer demand, including non-standard products |
| Standard Cable Cross-Section | 0.75 mm² (normal) |
When ordering, please specify: pin configuration, cable cross-sectional area, color, cable length, tail stripping and tinning length (standard is 3cm and 3mm). Other special requirements should be submitted with your order.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Jerry Huang
Τηλ.:: +8613828895583
Φαξ: +86-755-29972060