Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
Προδιαγραφή του προϊόντος
| Εισαγωγή του προϊόντος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ετικέτα | ΓΓΔ |
| Πεδίο εφαρμογής | η βιομηχανία LED, η ναυτιλία, η χερσαία θερμότητα, οι λαμπτήρες δρόμου, η υδατοκαλλιέργεια, το λέιζερ, το φωτισμό, τα έπιπλα, οι οθόνες κλπ. |
| Τύποι | υδροστεγείς πρίζες/υδροστεγείς συνδέσμους/υδροστεγείς συνδέσμους/υδροστεγείς πρίζες πολλαπλών διαχωρισμών/υδροστεγείς πρίζες νάιλον/παρασκευασμένες υδροστεγείς πρίζες |
| Τύπος διεπαφής | Επικεφαλής |
| Σχήμα | στρογγυλή/επίπεδη εμφάνιση |
| Διαδικασία | Τυποποίηση/ζώνηση/εντριβή |
| Ειδικότητα | Αδιάβροχο |
| Υλικό επαφής | καθαρό φώσφορο χαλκό |
| Συνδυαστικό υλικό | PVC/PBT/PA66 / PC + ABS |
| Ορισμένα συμπεράσματα - Αριθμός καρφίτσας | 2 - 12 πυρήνες |
| Ορισμένα συμπεράσματα - Αριθμός καρφίτσας | 2 - 12 βελόνες |
| μήκος γραμμής (mm) | οποιοδήποτε (mm) |
| Τύπος | Σφραγίδα, σφραγίδα ή ένεση μετά τη συγκόλληση |
| Διάταξη | 24 V DC 0 (AC 110 V, 110 V) |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 2Α |
| Τεχνική τάση | 1500 V και άνω (ειδικές απαιτήσεις πρέπει να αναφέρονται εκ των προτέρων) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 40 ~ 105 °C |
| Κατηγορία προστασίας | IP65, IP68 (άλλες απαιτήσεις. |
| Υλικά σύρματος | PVC, καουτσούκ, σιλικόνη, PE κ.λπ., άλλα σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη, ρουτίνα για gb RVV γραμμή κάλυψης |
| Πιστοποίηση | μπορεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη με CCC, VDE, UL, ROHS, SGS, κλπ όλα τα είδη του καλωδίου |
| Χρώμα εμφάνισης | μαύρο, λευκό, διαφανές κλπ. |
| Κανονικό προϊόν | Η σύνδεση είναι κατασκευασμένη από PVC, τύπου καλωδίου για CCC gb RVV γραμμή περιστροφής, κανονικό μήκος για κάθε 200 mm Μπορεί να σχεδιαστεί και να κατασκευαστεί σύμφωνα με τον προσανατολισμό της ζήτησης των πελατών, μη τυποποιημένα προϊόντα |
| Ορισμένα συμπεράσματα - Βασικό | 2 πυρήνες |
| Εσωτερικό τμήμα καλωδίου | 0.75 τετράγωνο (φυσιολογικό) |
| μήκος καλωδίου | οποιοδήποτε μήκος μπορεί να προσαρμοστεί για το αίτημα του πελάτη, (20 cm) |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Jerry Huang
Τηλ.:: +8613828895583
Φαξ: +86-755-29972060