Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
Προδιαγραφές προϊόντος
| Μάρκα | Bett |
| Πεδίο εφαρμογής | η βιομηχανία LED, θαλάσσια, χερσαία θερμότητα, λαμπτήρας δρόμου, υδατοκαλλιέργεια, λέιζερ, φωτισμός, έπιπλα, οθόνες και ούτω καθεξής |
| Τύποι | αδιάβροχο βύσμα/αδιάβροχοι σύνδεσμοι/αδιάβροχοι σύνδεσμοι/πολλαπλών διαχωρισμών αδιάβροχο βύσμα/νέιλον αδιάβροχο βύσμα/κατασκευασμένο αδιάβροχο βύσμα |
| Τύπος διεπαφής | AC/DC |
| Σχήμα | στρογγυλή/επίπεδη εμφάνιση |
| Διαδικασία | σφράγιση/συγκόλληση/χύτευση με έγχυση |
| Χαρακτηριστικό | αδιάβροχο |
| Υλικό επαφής | καθαρός χαλκός φωσφόρου |
| Υλικό σύνδεσης | PVC/PBT/PA66 / PC + ABS |
| Ορισμένα συμπεράσματα | 2-12 πυρήνες |
| Αριθμός ακίδων | 2-12 βελόνες |
| μήκος γραμμής | οποιοδήποτε (mm) |
| Μορφή | πρίζα, βύσμα σφράγιση ή έγχυση μετά από συγκόλληση |
| Ονομαστική τάση | 24 V DC 0 (AC 110 V, 110 V) |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1-50A |
| Τάση διάσπασης | 1500 V ή υψηλότερη (ειδικές απαιτήσεις πρέπει να αναφέρονται εκ των προτέρων) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 40 ~ 105 ° C |
| Βαθμός προστασίας | IP65 - IP68 (άλλες απαιτήσεις. Κατά την παραγγελία, παρακαλώ αναφέρετε) |
| Υλικά καλωδίων | PVC, καουτσούκ, σιλικόνη, PE και ούτω καθεξής, άλλα σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη, ρουτίνα για καλώδιο περιβλήματος gb RVV |
| Πιστοποίηση | μπορεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη με CCC, VDE, UL, ROHS, SGS, κ.λπ. όλα τα είδη καλωδίων |
| Χρώμα εμφάνισης | μαύρο, λευκό, διαφανές, κ.λπ. |
| Κανονικό προϊόν | η σύνδεση είναι κατασκευασμένη από PVC, ο τύπος καλωδίου είναι καλώδιο περιβλήματος CCC gb RVV, κανονικό μήκος για κάθε 200 mm Μπορεί να σχεδιαστεί και να κατασκευαστεί σύμφωνα με τον προσανατολισμό ζήτησης του πελάτη, μη τυποποιημένα προϊόντα |
| Ορισμένα συμπεράσματα | 2 πυρήνες |
| Εσωτερική διατομή καλωδίου | 0,75 τετραγωνικά (κανονικό) |
| Μήκος καλωδίου | οποιοδήποτε μήκος μπορεί να προσαρμοστεί κατόπιν αιτήματος του πελάτη, (20 cm) κανονικό μήκος αρσενικό θηλυκό κάθε Κατά την παραγγελία, παρακαλώ αναφέρετε ορισμένα συμπεράσματα, εσωτερική διατομή τετραγωνικού αριθμού, χρώμα, μήκος γραμμής, απογύμνωση ουράς και μήκος διαβροχής (κανονικό είναι 3 cm και 3 mm), οι άλλες παραγγελίες απαιτούνται για υποβολή |
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Jerry Huang
Τηλ.:: +8613828895583
Φαξ: +86-755-29972060