Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Τύπος διεπαφής: | AC/DC |
|---|
| Εισαγωγή προϊόντος | Περιεχόμενο |
|---|---|
| Μάρκα | Bett |
| Πεδίο εφαρμογής | η βιομηχανία LED, Θαλάσσια, χερσαία θερμότητα, λαμπτήρας δρόμου, υδατοκαλλιέργεια, λέιζερ, φωτισμός, έπιπλα, οθόνες και ούτω καθεξής |
| Τύποι | αδιάβροχο βύσμα/αδιάβροχοι σύνδεσμοι/αδιάβροχοι σύνδεσμοι/Πολλαπλό αδιάβροχο βύσμα/νέιλον αδιάβροχο βύσμα/κατασκευασμένο αδιάβροχο βύσμα |
| Τύπος διεπαφής | AC/DC |
| Σχήμα | στρογγυλή/επίπεδη εμφάνιση |
| Διαδικασία | σφράγιση/συγκόλληση/χύτευση με έγχυση |
| Χαρακτηριστικό | αδιάβροχο |
| Υλικό επαφής | καθαρός χαλκός φωσφόρου |
| Υλικό σύνδεσης | PVC/PBT/PA66 / PC + ABS |
| Κάποια συμπεράσματα | 2 - 12 πυρήνες |
| Αριθμός ακίδων | 2 - 12 βελόνες |
| μήκος καλωδίου | οποιοδήποτε μήκος (mm) |
| Μορφή | πρίζα, βύσμα σφράγιση ή χύτευση με έγχυση μετά από συγκόλληση |
| Ονομαστική τάση | 24 V DC 0 (AC 110 V, 110 V) |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1 - 50 A |
| Τάση διάρρηξης | 1500 V ή υψηλότερη (ειδικές απαιτήσεις πρέπει να αναφέρονται εκ των προτέρων) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 40 ~ 105 °C |
| Βαθμός προστασίας | IP65, IP68 (άλλες απαιτήσεις. Κατά την παραγγελία, παρακαλούμε να τις αναφέρετε) |
| Υλικά καλωδίων | PVC, καουτσούκ, σιλικόνη, PE και ούτω καθεξής, άλλα σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη, συνήθης για καλώδιο με επένδυση gb RVV |
| Πιστοποίηση | μπορεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη με CCC, VDE, UL, ROHS, SGS, κ.λπ. όλα τα είδη καλωδίων |
| Χρώμα εμφάνισης | μαύρο, λευκό, διαφανές, κ.λπ. |
| Κανονικό προϊόν | η σύνδεση είναι κατασκευασμένη από PVC, ο τύπος καλωδίου είναι καλώδιο με επένδυση CCC gb RVV, κανονικό μήκος για κάθε 200 mm Μπορεί να σχεδιαστεί και να κατασκευαστεί σύμφωνα με τον προσανατολισμό της ζήτησης του πελάτη, μη τυποποιημένα προϊόντα |
| Κάποια συμπεράσματα | 2 πυρήνες |
| Εσωτερική διατομή καλωδίου | 0.75 τετραγωνικά (κανονικό) |
| Μήκος καλωδίου | οποιοδήποτε μήκος μπορεί να προσαρμοστεί κατόπιν αιτήματος του πελάτη, (20 cm) κανονικό μήκος αρσενικό θηλυκό |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Jerry Huang
Τηλ.:: +8613828895583
Φαξ: +86-755-29972060