Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Μάρκα | Bett |
| Πεδίο εφαρμογής | Βιομηχανία LED, Ναυτιλία, γεωθερμική ενέργεια, φωτισμός δρόμου, υδατοκαλλιέργεια, λέιζερ, φωτισμός, έπιπλα, οθόνες και άλλα |
| Τύπος διεπαφής | AC/DC |
| Σχήμα | Στρογγυλή/Επίπεδη εμφάνιση |
| Διαδικασία | Σφράγιση/Συγκόλληση/Χύτευση με έγχυση |
| Χαρακτηριστικό | Αδιάβροχο |
| Υλικό επαφής | Καθαρός φωσφορικός χαλκός |
| Υλικό σύνδεσης | PVC/PBT/PA66/PC + ABS |
| Αριθμός ακίδων | 2-12 πυρήνες |
| Μήκος καλωδίου | Προσαρμόσιμο (mm) |
| Μορφή | Υποδοχή, σφράγιση βύσματος ή χύτευση με έγχυση μετά από συγκόλληση |
| Ονομαστική τάση | 24V DC (AC 110V) |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1-50A |
| Τάση διάρρηξης | 1500V ή υψηλότερη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 105°C |
| Βαθμός προστασίας | IP65 - IP68 |
| Υλικά καλωδίων | PVC, καουτσούκ, σιλικόνη, PE και προσαρμοσμένες επιλογές |
| Πιστοποίηση | Διαθέσιμα CCC, VDE, UL, ROHS, SGS |
| Χρώμα εμφάνισης | Μαύρο, λευκό, διαφανές, κ.λπ. |
| Εσωτερική διατομή καλωδίου | 0,75 τετραγωνικά (κανονικό) |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Jerry Huang
Τηλ.:: +8613828895583
Φαξ: +86-755-29972060