Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Μάρκα | Bett |
|---|---|
| Πεδίο εφαρμογής | Βιομηχανία LED, Ναυτιλία, γεωθερμία, φωτισμός δρόμου, υδατοκαλλιέργεια, λέιζερ, φωτισμός, έπιπλα, οθόνες |
| Τύπος διεπαφής | AC/DC |
| Υλικό επαφής | Καθαρός φωσφορικός χαλκός |
| Υλικό σύνδεσης | PVC/PBT/PA66/PC+ABS |
| Διαμόρφωση ακίδων | 2-12 πυρήνες |
| Ονομαστική τάση | 24V DC (AC 110V) |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1-50A |
| Τάση διάσπασης | 1500V ή υψηλότερη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 105°C |
| Βαθμός προστασίας | IP65-IP68 |
| Υλικά καλωδίων | PVC, καουτσούκ, σιλικόνη, PE (διαθέσιμες προσαρμοσμένες επιλογές) |
| Πιστοποιήσεις | CCC, VDE, UL, ROHS, SGS (κατόπιν αιτήματος) |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | Διαφέρει ανάλογα με το είδος (1 τεμ. έως 100 τεμ.) |
|---|---|
| Δωρεάν δείγματα | Διαθέσιμα για προϊόντα χαμηλού κόστους (ο πελάτης πληρώνει τα μεταφορικά) |
| Χρόνος παράδοσης | Τα περισσότερα είδη: εντός 10 εργάσιμων ημερών Είδη με μεγάλη ζήτηση: 3-5 εργάσιμες ημέρες Προσαρμοσμένα είδη: κατά περίπτωση |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Jerry Huang
Τηλ.:: +8613828895583
Φαξ: +86-755-29972060