Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Επισημαίνω: | αδιάβροχος κυκλικός σύνδεσμος 2A με επαφή χαλκού,Αεροδιαστημικό αδιάβροχο δοχείο από νάιλον,Ηλιακή ενέργεια αδιάβροχος σύνδεσμος αρσενικό θηλυκό |
||
|---|---|---|---|
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ετικέτα | ΓΓΔ |
| Πεδίο εφαρμογής | Ηλεκτρονική ενέργεια, ηλεκτρονική ενέργεια, ηλεκτρονική ενέργεια, ηλεκτρονική ενέργεια, ηλεκτρονική ενέργεια, ηλεκτρονική ενέργεια |
| Τύπος διεπαφής | Επικεφαλής |
| Υλικό επαφής | Καθαρό φώσφορο χαλκού |
| Συνδυασμένο υλικό | Πυροσβεστική συσκευή |
| Διαμόρφωση πιν | 2-12 πυρήνας/2-12 βελόνα |
| Διορισμένη τάση | 24V συνεχής ρεύμα (AC 110V) |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 2Α |
| Δυναμική τάση | Δυνατότητα άνω των 1500 V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 105°C |
| Βαθμός προστασίας | IP65, IP68 (προσαρμόζεται) |
| Προδιαγραφές καλωδίων | 00,75 τετραγωνικών χιλιοστών (πρότυπο), υλικά PVC, καουτσούκ, σιλικόνη, PE |
| Πιστοποιητικά | CCC, VDE, UL, ROHS, SGS διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος |
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | Διαφέρει ανά είδος (από 1 έως 100 τεμάχια) |
| Δωρεάν δείγματα | Διαθέσιμα για προϊόντα χαμηλού κόστους (μεταφορά από τον πελάτη) |
| Χρόνος παράδοσης | Τα περισσότερα στοιχεία: εντός 10 εργάσιμων ημερών Προϊόντα καύσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες Προσαρμοσμένα στοιχεία: κατά περίπτωση |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Jerry Huang
Τηλ.:: +8613828895583
Φαξ: +86-755-29972060