|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Ονομα: | M12 Μεταλλικός σύνδεσμος | Κύρια Προϊόντα: | Προϊόντα Βιομηχανικού Ελέγχου |
|---|---|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός Έλεγχος | Αξιολόγηση IP: | IP67/IP68 |
| Υλικό συνδετήρα: | Χρυσός ορείχαλκου που καλύπτεται | Μήκος καλωδίου: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Επισημαίνω: | Καλυμμένος M12 συνδετήρας μετάλλων ορείχαλκου χρυσός,Αδιάβροχος συνδετήρας μετάλλων βουλωμάτων M12 αεροπορίας,Συνδετήρας μετάλλων IEC IP67 M12 |
||
Σύνδεσμος M12 Βιομηχανικός Μεταλλικός Αδιάβροχος 2-8 Pin Ευθεία Κεφαλή Σχηματισμένη με Καλώδιο Τύπου Αεροπορικού Βύσματος
Περιγραφή προϊόντος
| Υλικό Φορέα Επαφής | TPU |
| Υλικό Μητρικής Κεφαλής | TPU |
| Επαφή / Επιμετάλλωση | Ορείχαλκος / Χρυσός |
| Υλικό / Επιμετάλλωση Παξιμαδιού Σύζευξης | Ορείχαλκος / Νικέλιο |
| Ρεύμα Λειτουργίας | 4A |
| Τάση Λειτουργίας | 250V |
| Υλικό Μόνωσης Αγωγού | PVC |
| Αριθμός Αγωγών(AWG) / Θωράκιση | 4*22+1*20 AWG |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C ~ +80°C |
| Κατηγορία Προστασίας | IEC IP67 |
| Μήκος Καλωδίου |
Η προεπιλογή είναι 0,5 μέτρα, μπορούν να προσαρμοστούν άλλα μήκη |
| Υλικό Καλωδίου |
Το υλικό του καλωδίου είναι προεπιλεγμένο PVC, και μπορούν να προσαρμοστούν άλλα υλικά |
Αποστολή:
1. Όταν κάνετε μια παραγγελία, επιλέξτε μέθοδο και πληρώστε για την παραγγελία, θα παραδώσουμε τα αγαθά το συντομότερο δυνατό.
2. Τα αγαθά θα αποσταλούν εντός 3-5 εργάσιμων ημερών μετά την επαλήθευση της πληρωμής σας.
3. Θα αποστείλουμε τα αγαθά με βάση τη διεύθυνση της φόρμας παραγγελίας σας, οπότε βεβαιωθείτε ότι είναι σωστή.
4. Εάν προσφέρουμε δωρεάν αποστολή (ταχυδρομείο αέρα της Κίνας), διαρκεί κανονικά 15-30 εργάσιμες ημέρες για την άφιξη. Μερικές φορές θα είναι μεγαλύτερο
λόγω κακών καιρικών συνθηκών, αλλά μην ανησυχείτε, θα παρακολουθούμε τα αγαθά μέχρι να τα παραλάβετε.
5. Είστε υπεύθυνοι για οποιονδήποτε φόρο και δασμό επιβληθεί στη χώρα σας. Και τα αγαθά θα επισημανθούν ως "δώρο" ή "δείγμα" για
την εύκολη εκτελωνισμό σας και τη μικρότερη χρέωση.
Ευχαριστώ! Σας εύχομαι ευχάριστες αγορές.
1. Ε: Πόσο καιρό μπορείτε να παραδώσετε τα αγαθά μετά την παραγγελία;
Α: Εντός 3-5 εργάσιμων ημερών.
2. Ε: Είναι διαθέσιμο δείγμα;
Α: Ναι, το δείγμα είναι διαθέσιμο και δωρεάν, αλλά το κόστος μεταφοράς πρέπει να πληρωθεί από εσάς.
Το κόστος μεταφοράς του δείγματος θα επιστραφεί μετά από περαιτέρω παραγγελία.
3. Ε: Δέχεστε προσαρμοσμένη παραγγελία;
Α: Ναι, το κάνουμε.
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Jerry Huang
Τηλ.:: +8613828895583
Φαξ: +86-755-29972060